Scio ubi sentit animo trepido

sobota, czerwca 14

77.


Cześć mordzie!
Jak mnie tu dawno nie było-w ogóle:O kuuuuurde, jak mi żal tego wszystkiego-odpuściłam sobie całkiem tego bloga a chciałam go prowadzić i dawać z siebie wszystko, dawać wszystko co mogę, poprzez pisanie notek i wpajać w nie siebie jak i swoje uczucia etc..no nic-NIEDŁUGO WAKACJE i mam nadzieję, że choć trochę się polepszy moja frekwencja na blogu. Szczerze? Wyrosłam z internetowego życia, nie kręci mnie siedzenie NA TYŁKU PRZED KOMPUTEREM i klikanie w klaw-maniaczenie we wszystko-to już nie dla mnie. Dojrzałam dość mocno, żeby zrozumieć pewne fakty, żeby zmienić nastawienie do pewnych spraw. Ten kto odchodzi z Twojego życia nigdy nie powinien się w nim znaleźć-ALE-to właśnie ta osoba, która odchodzi-to ona daje Ci następną nauczkę. Co jeżeli jest tych ludzi kilka? Jeżeli są nimi ekipa za którą byłabyś zrobić wszystko? DOBRZE, ŻE SAMA OD NIEJ ODESZŁAŚ, szkoda, że przez tak proste błędy zawaliłam sobie życie na maxa no i oczywiście naukę. W sumie sporo wydarzyło się w moim życiu i nie miałam ochoty tutaj niczego pisać, bo nie wiedziałabym od czego zacząć, albo napisałabym wszystko a nikogo nie powinno interesować głębiej co w moim życiu ostatnio się pojawiło i fakt faktem-odeszło. Jest lepiej. Jest najlepiej. Wiecie? Bo łączę swoje życie z najważniejszą osobą na świecie i jestem mega szczęśliwa! Pierwszy raz w życiu wiem, że chcę czegoś i wiem, że ten ktoś nigdy mnie nie zostawi. Zawsze są jakieś sprzeciwności, ale jeżeli wierzymy w coś głęboko i dajemy temu czemuś lub komuś wszystko to nie widzę szans na rozpad. Trzeba mocno wierzyć, że to właśnie ten ktoś jest nam pisany. Nie chcę nikogo prócz tej osoby. Zawdzięczam jej zbyt wiele żebym znów coś zawaliła. WREDNA KLEM, ŻEGNAJ! :)
Co z moją przeszłością? No nic, jest sobie dalej gdzieś tam, ale nie żyję nią, tylko teraźniejszością. Każdy ma gorsze dni, każdy musi sobie poćwiczyć i popłakać, każdy musi czasem w nią spojrzeć żeby zrozumieć W JAKIM MIEJSCU JEST I DOJŚĆ DO WNIOSKU, ŻE ŻYCIE RAZEM Z NIĄ NIE DAJE NIC A BARDZIEJ WKOPUJE W ZIEMIĘ:) mimo wszystko cieszę się, że mam w życiu jak mam. Każde zło-nowa nauka-nowa nauka-krok do przodu!:) Musimy zacząć wszystko doceniać-to serio prawda, bo my cały czas uważamy, że wszystko nas rani, jest złe i bezsensu-jeżeli wyjdziesz z takiego myślenia to dalej będzie CORAZ LEPIEJ, WIESZ?:)

normalnie nie wierzę, że mamy 14tego czerwca-JAK TO SZYBKO ZLECIAŁO<3
4 najważniejsze daty to-> 27.06, 02.07, 06.07 i 26.07<3 a jutro może farbowanko! dzisiaj ćwiczymy! BIERZEMY SIĘ ZA SIEBIE, ZERO OD JUTRA-OD TERAZ! śmigam, do następnego!

szkoda, że tak dużo jest na świecie FAŁSZYWYCH DEBILÓW:) z pozdrowieńkami! i przestańcie się wpierdalać butami do czyjegoś życia, bo ktoś może sobie tego może nie życzyć:) mniej plotek, więcej prawdy-zawsze bierzcie do mózgu SPRAWDZONE INFO a nie USŁYSZANE OD PSEUDO ZAUFANEJ MORDY:)
MIŚ<3

4 komentarze:

 1. masz racje takich ludzi jest masa ;./ ale nie ma co się nimi przejmować :)) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam dość internetu, nie fascynuje mnie już :) Mało jest teraz porządnych ludzi, ale nawet jeśli jest ich niewielka garstka to to mi wystarczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. najwazniejsze to wiedziec na co stac sama siebie :) wierzyc w marzenia i realizowac je bo od pomyslu do realizacji na prawde jest krotka droga tylko czasami nie chce sie nam z powodu trudnu jaki trzeba wykonac...
  >> mój blog <<

  OdpowiedzUsuń