Scio ubi sentit animo trepido

środa, września 3

87.

Cześć mordzie!
Tak-wiem-troszeczkę nie pisałam, ale jednak są ważniejsze sprawy czasem aniżeli blog!:) troszeczkę na nowo odżyłam-dobre ziomki, dobra ekipa, dobre koncercicha-TO JEST TO!:) nieważne warunki, haha! nieważne, że cała byłam ubrudzona z mokrej, brudnej, ohydnej kałuży-nieważne, że nienawidzę deszczu-BYŁO WARTO, hihi!:) u mnie ogółem rzecz biorąc nawet, nawet-czekam na możliwość trenowania i kopa mocnej siły! (i wiem kto mi ją da:*) nie mam na co narzekać-prócz tego, że chcę się w końcu porządnie wyspać!!!!:D NO! TAKŻE TEGO! dzisiaj mam kilka zdjęć-więc wsiooo!:)

i jeszcze więcej nas, jeszcze więcej<3
TAK! TEŻ W TO NIE WIERZĘ!:)
W TO RÓWNIEŻ NIE WIERZĘ!<3

GENIUS:))
wypada uzupełnić i dać mordziom!:)
TAK, DOKŁADNIE TO CO"WIDAĆ":) i mój kochany zeszyt:< aż tęsknie za dobrym treningiem:<
PEREŁKI<3
PEREŁKI cz.2<3
SZKOLNIE!:)))

 a ogółem to chciałabym być całkiem w innym miejscu, obok P!:< (:*) BYLE DO PRZODU!:) nie warto patrzeć w przeszłość, nie interesuje mnie Twój brak samotności-nic a nic, chciałabym wymazać to wszystko co nas łączyło, ale niestety muszę z tym żyć. Zrobiłam wieeeelki postęp i jestem z siebie dumna, bo całkiem inaczej od razu jest, brakowało mi Go!:) co rodzina to rodzina:) czasem bezsensu się wkurzam, i źle reaguje, ale taka już jestem, pewnych rzeczy nie idzie w sobie zmienić-CO JA PISZĘ-MOŻNA!-ale pewne osoby nie powinny prowokować łatwo wybuchających ludzi :* cóż, można być śmiesznym i żałosnym jednocześnie-dobrze, że mojej osoby to nie dotyczy:) Dobrze, że zrozumiałam parę rzeczy i 3mam się z normalnymi mordkami!(<3) JEBAĆ FAŁSZYWOŚĆ:) KARMA! ZDECYDOWANIE! czuję się niesamowicie dobrze z uczuciem, że jestem wolnym człowiekiem i dobrze, że jedna z tych ważniejszych osób uważa tak samo! Nikt nie musi czaić co tutaj wypisuję hihi i to jest DOBRE:) i powtarzam-nie chcę mieć nikogo-tak trudno zrozumieć?:D
okeeejosik-na mnie pora do spania-no niestety:<

5!
klik mega kop!
pozdrawiam Gamonia-żeby nie było!:*
PS.pozdrawiam 45 zaproszeń na fb-nie zaakceptuję ani jednego!:) + zaczęłam CHODZIĆ do szkoły-jestem z siebie dumna-ciekawe jak dlugo haha, i wiele wiele innych postępów, ale co tu będę zanudzać!:)

1 komentarz:

  1. Ojeeeej ja też muszę się porządnie wyspać!o tą samą farbę dziś kupiłam mamie :D no popatrz haha

    OdpowiedzUsuń