Scio ubi sentit animo trepido

wtorek, sierpnia 18

102.

Taaaak, wreszcie mogę to napisać-CZEŚĆ MORRRDZIE!:>
wiem, trochę nie pisałam, trochę długo, ale jakoś tak wychodziło, że nie pisałam, tu szkoła, tam przyjaciele, obowiązki, czas leciał, minął miech-chciałam napisać, ale tu choróbstwo, tu trening-ciągle coścoścoś-AŻ w końcu-spalił mi się dysk-podobno-starszak ogarnięty-mogę oglądać filmy, zgrywać muzykę, oglądać teledyski i wyświetla mi zdjęcia-SZAŁ, taaa, wiem:> następnie stwierdziłam, iż coś tutaj dodam. Najpierw chciałam dodać sensowną notkę, ale potem stwierdziłam, że może dodam taką, którą właśnie piszę-ogólną i z nowościami-perełkami-zdjęciami.
Jezu, kocham te miejsce, bo mogę tutaj pisać, tworzyć, rozwijać się. Cieszę się, że jeszcze tutaj coś piszę. Takie niecałe 3 miesiące(?) to nie aż taka duuuuża przerwa. Po prostu wolałam ułożyć wszystko, niż wypisywać tutaj jaki to świat jest niesprawiedliwy a większość facetów okazuje się debilami, kiedy skusisz sie im dać szansę. Nikt do mnie nie potrafi dotrzeć. Nevermind.
Przejdźmy zatem do konkretów.
Wakacji nadeszła końcówka-każdy pierdoli jak to je trzeba "wykorzystać do końca", więc wykorzystam-zaszaleje:)))) jeszcze pod koniec Sierpnia czeka mnie jeden koncert(<3) no i wyjazd z rodzinką(kochaną).
Czy uważam je za udane? Minusy i plusy. Byłam nad morzem, różne wypady, nowe twarze, nowe wspomnienia, budowanie mojej osobowości, pamiątki. Nie ma źle. Treningi. W te upały pare treningów też zrobiłam, więc nie ma źle. KOMARÓW NIE MA<3 w każdym bądź razie mnie ani jeden nie ugryzł-HEHEHEH! (nie zapeszając, bo mam otwarte okno:>)

Zdjęć będzie sporo-dosłownie-ALE takie są skutki zaniedbywania bloga, no sorry-wiem, że tęskniliście<szyderczy śmiech>

sklejka:)

takie coś kiedyś się pojawiło w moim domu, AUU!

nie rozkminicie#

jedna z najważniejszych stworzeń dla mnie na świecie!<3!!!

pobyt nad morzem:>


#eloelo320

Tour de Pologne

<cwaniak> W TRAKCIE DĄŻENIA DO CELU :)

blabla

nowy strój :)

najlepiej!<3 | Katowice nocą-eloelo

blabla x2

norma

drugie z najważniejszych stworzeń dla mnie na świecie!<3!!!

blabla x3
JA SIE PYTAM, GDZIE MOJE DŁUGIE WŁOSY!?

prezent 18stkowy:-) nieważna jakość-blablabla

PEREŁKI TROSZKĘ MORZA NA CHWILUNIĘ :)
CHWILUNIA MINĘŁA :)
przeczytam!!

<3


że niby już do szkoły przygotowania trwają<cwaniak>

najlepsze moje perełeczki<3

dziękuję, P<3 - jutro farbowanko-W KOŃCU:>

jeans, sport, słeg:)

#co ta Klem

PE-RE-ŁE-CZKA:)

w trakcie:>

<3

moje kochane!<3to by było już na tyle zdjęć :)
muszę Wam się przyznać, że uwielbiam psy-naprawdę-nie przepadam tylko za takimi małymi szczurkami jak np.jamniki, yorki itp, ALE do wszystkiego człowiek da radę się przekonać. Daffi jest najlepszym psem na świecie i dowodem na to, że istnieje prawdziwa przyjaźń między człowiekiem a psem-zwierzęciem.
18ste urodziny spędziłam bardzo dobrze i nie zapomne nigdy<geniusz> RIP MÓJ TELEFON:< [*]
dobrze, że P już wróciła. nigdy nie pomyślałabym, że może człowiek stworzyć z drugim człowiekiem taką więź i to po pół roku. Musimy wytrwać podobno 7 lat, to już na zawsze potem, wariatko!:*

a co w serduchu?
to co zwykle :) wiecie kurde, nauczyłam sie skupiać siłę na czymś POŻYTECZNYM, niż płakać nad rozlanym mlekiem. NIE MA SENSU GRZEBAĆ W PRZESZŁOŚCI. moim zdaniem NIE MA SENSU DAWAĆ KOLEJNEJ SZANSY. KAŻDY CZŁOWIEK KONTROLUJE SIEBIE I DECYDUJE O SWOICH DECYZJACH, LOSIE. NIE MA LITOŚCI, TRZEBA MYŚLEĆ. naprawdę. dostałam ostatnio znowu kopa i potrzebne mi to było. żal mi ludzi, którzy nie mają żadnych zasad. dla których używki są życiem. którzy wszystkie swoje nadzieje pokładają w najbliższych. Nie chcę Cię martwić-ale w najgorszej chwili i tak będziesz sam/a:)))) a to, że ktoś lubi sobie pojawiać w naszym życiu i znikać-jest proste-WYKOPAĆ Z ŻYCIA-DAMY SOBIE RADĘ SAMI!! wszystko leży w głowie.

PS. wyjdź mi z głowy...proszę:< albo popchaj to dalej, bo ja jestem tchórzem....domyśl się mnie..i lubię odpuszczać jak robi się ciężko i poważnie...z resztą..tęsknie za Twoim zapachem..jestem tchórzem.
TRENINGI! :)

a tutaj coś do posłuchania:
klik zakochałam się w tym<3 niestety, po dzisiejszym dniu stwierdzam, że muszę zrezygnować ze śpiewania..mój głos jest w coraz gorszej formie, byle bym go nie straciła nigdy.
klik
klik
klik
klik
klik
klik na to też mam fazę:o
klik
klik
klik

a teraz czas spać, muszę się w końcu wyspaaaaaaaać :)

PS. POLECAM MEGA TEN BLOG - > KLIKASZ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz