Scio ubi sentit animo trepido

wtorek, lutego 5

#1

Na początku włączcie piosenkę klik a następnie postarajcie się przywiązać większą uwagę nad tym co będziecie czytać:>

I wiecie co Wam powiem? że najważniejsze to mieć nadzieję, wiarę oraz siłę i nigdy nie pozwolić na to by cokolwiek z powyżej wymienionych nas opuściło!(bo to co prawdziwe tkwi w nas-w naszym serduchu, prawdziwym wnętrzu i gdy uwierzymy w tą naszą prawdziwość, w naszą nadzieję i w naszą siłę to wszystko staje się osiągalne i jasne, ale do tego szczebelka potrzebna jest również wiara.
Nadzieja siła wiara-to właśnie nas nigdy nie zdradzi, nie opuszcza i nigdy nie skrzywdzi. Zawsze wierzcie, zawsze walczcie, zawsze posiadajcie uaktywniona nadzieję. Fakt faktem-każdemu może zdarzyć się zepchnięcie z tego poziomu na którym się znajdował na nieco niższy, ale po to mamy tę siłę aby walczyć ponownie;po to mamy nadzieję i wiarę aby wierzyć w naszą siłę.
Łańcuch. Łańcuch, który sprawia że możemy stać się lepsi. Lepsi jednak nie znaczy wzorowi, bo wzorów nie ma. Lepsi to znaczy tacy, którzy potrafią zrobić cokolwiek niż żyć tylko związkiem z przeszłością. Lepsi to znaczy Ci, którzy dążą do czegoś i nie tkwią bezczynnie. Lepsi to znaczy Ci którzy próbują a próbowanie wiąże się na przemian z nadzieją, wiarą i siłą. Dlatego nadzieja umiera ostatnia, i to właśnie ona wraz z siłą i wiarą dają nam oparcie, dają nam możliwości dotarcia do naszej mety, do cudów jak i także do zrealizowanych celów. Naszych celów. Do wszystkiego co dobre i co daje nam magiczną siłę.

Możecie twierdzić, że to tylko puste słowa, ale gdy przeczytacie to co napisałam od nowa i zamkniecie na chwilę oczy, SPRÓBUJECIE (już) wraz z obecnością nadziei wiary i siły złączyć się od nowa, to uwierzcie mi-że gdy dacie z siebie od tej chwili wszystko i zaczniecie myśleć bardziej optymistyczniej to na prawdę jest szansa, że uda Wam się. Uda Wam się cokolwiek. Może nie maksimum, może nie połowa, ale będziecie mieć tą pieprzoną satysfakcję i cudowną ochotę na dalszy ruch, aby nie stać bezczynnie; i próbować. Widzicie? Próbować-wraz z wiarą, siłą i nadzieją, bo nadzieja umiera ostatnia.

1 komentarz: